Skardos lankstymas | Lankmeta

Lakštinio metalo lankstymas

Skardos lankstymas

Pasitelkdami olandų gamybos presus, mūsų įmonės specialistai lanksto įvairių rūšių lakštinį metalą šalto lenkimo būdu. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, galime sulenkti įvairius atvirus profilius iš cinkuoto, nerūdijančio ir juodo metalo. Profilius taip pat lankstome iš aliuminio, vario ir kitų tipų spalvotų metalų. 

Presų techninius duomenis galite matyti lentelėje apačioje.

Galia

 175t (1750 kN) 

 150 t (1500 kN) 

 Maksimalus lenkiamas ilgis, kai storis 0,5 ÷ 3,0 mm   12,36 m
 Maksimalus lenkiamas ilgis, kai storis 4,0 ÷ 6,0 mm   4,0 m
 Kompiuterizuotas valdymas  yra
 Tikslumas detalės gabaritams  0,1-0,2 mm
 Tikslumas lenkimo kampams  0,1º-0,2º

Lakštinio metalo lankstymas

Skardos gaminiai yra labai plačiai naudojami ir dažnai tampa baigiamuoju elementu tam tikrame statybų projekte. Metalo produkciją teikiame šiems pagrindiniams ūkio sektoriams: statybai, pramonei ir prekybai, priimame klientų užsakymus, konsultuojame, rengiame projektus. Į užklausas reaguojame operatyviai, o naudodami modernią techniką, skardą sulankstome greitai ir kokybiškai.

Skardinės tvoros ir kiti užbaigiamieji statybų elementai – tai puiki apsauga nuo korozijos, išorinių aplinkos veiksnių bei mechaninių pažeidimų. Šiais laikais skardos lankstymas atliekamas labai kokybiškai, todėl baigtas produktas atrodo estetiškai ir moderniai. Juk visi mėgstame funkcionalius, kokybiškus ir tuo pačiu metu dailiais atrodančius daiktus.

Esame lankstūs, priimame didelius užsakymus ir siekiame kuo glaudžiau bendradarbiauti su kiekvienu klientu. Jeigu pageidaujate nestandartinių gaminių, tai taip pat nėra problema! Susisiekite su mumis ir kartu viską aptarsime.

Galerija

Domina mūsų paslaugos, užpildykite užklausą


Susisiekite su mumis


+370 45 50 23 10
info@lankmeta.lt

Prašome surašykite savo klausimus, pageidavimus, komentarus ir išsiųskite mums. Mes pasiūlysime geriausius sprendimus.