Šašlykinė

52,64

Ilgaamžė ir ypač tvirta šašlykinė.

Netinkamai naudojant, dažai gali nusilupti. Pirmą kartą naudojant šašlykinę, reikia neprikrauti daug malkų ir stipriai jos neužkaitinti. Tokiu būdu dažai laikys ilgiau.

Jei norite užsisakyti daugiau nei 5 vienetus, susisiekite su mumis!

Produkto kodas: 4772058000399 Kategorija:

Mes pasistengėme, jog ši šašlykinė būtų ilgaamžė ir ypač tvirta.  Visa šašlykinė yra pagaminta iš 2 mm storio, specialiais dažais dažyto, juodo konstrukcinio metalo, o dugnas sustiprintas 3 mm storio juodu metalu tam, jog būtų užtikrintas ilgas šašlykinės naudojimas. Šašlykinės korpusas yra susitiprintas specialia standumo briauna, jog kitaip nei paprastos, lygios šašlykinės, šioji neišsikraipytų ir neprarastų savo formos, esant dideliam karščiui ir dažnam naudojimui. Priedo, stabilumo jai suteikia dugno apačioje įmontuota lentynėlė, kuri taip pat puikiai pasitarnaus ir kepimo metu naudojamiems įrankiams pasidėti.

Šašlykinės kojelės į žemę remiasi specialiai išlankstytomis, kvadrato formos atramomis, tam, jog nesmigtų ir nedarkytų vėjos. Iešmui skirtos įpjovos šašlykinės briaunose yra taip pat specialiai siauresnės viename šone, tam, kad suvertas maistas nenusvertų iešmo į vieną pusę ir taip užtikrintų tolygų kepimą.  Galiausiai lazeriu pjaustytos liepsnelės vakare suteiks jaukumo, o pilnai nugludinti šašlykinės kampai užtikrins, jog netyčia nesusižeistumėte ir nesugadintumėte savo drabužių užkibusių ant aštrių briaunų.

Bendrieji šašlykinės matmenys:
Aukštis su kojelėmis – 800 mm
Ilgis – 453 mm
Plotis – 350 mm

Svoris 14.5 kg