Metalo šlifavimas po lazerinio pjovimo

Mūsų naujausios metalo šlifavimo po lazerinio pjovimo staklės Costa nuo šiol leis įgyvendinti ir pačius preciziškiausius klientų metalo pjaustymo užsakymus.

Mūsų įmonė didžiuojasi galėdama eiti koja kojon su metalo apdirbimo technologijomis bei galimybe nuolat augti ir plėsti savo turimų darbui su metalu skirtų įrengimų parką.

Pjaustant metalą lazeriu, kad ir kokio tikslumo jis būtų, blogojoje pusėje visuomet liks lazerio pjovimo žymių, vadinamų užvartų, kurie darkys bendrą estetinį metalo vaizdą.

Mūsų šlifavimo po lazerinio pjovimo staklės padeda nuimti šias žymes, todėl dabar be vargo galime gaminti gaminius, naudojamus pastatų fasaduose, tokius kaip dekoratyvinės fasado plokštės ar kiti papuošimai bei tobuliau atlikti tokias paslaugas, kaip metalo pjovimas lazeriu.

Be žymių po lazerinio pjovimo nuėmimo, metalo šlifavimas yra tinkamas būdas oksidacijos arba rūdžių dėmėms pašalinti, subraižytiems paviršiams nugludinti, ir taip užsigulėjusius metalo lakštus ar atraižas prikelti naujam gyvenimui.

Nemokama konsultacija

Palikite mums savo užklausą ir artimiausiu metu su jumis susisieksime!

Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite klausimų ar idėjų, kuriomis norėtumėte pasidalinti, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu. Taip pat esate laukiami ir pas mus biure!

Lokacija

Trakiškio g. 9, Panevėžys, Lietuva
Raskite mus žemėlapyje

Telefonas

+370 686 95586
+370 455 02310

El. paštas

export@lankmeta.lt
info@lankmeta.lt