Fasadinių termopanelių surinkimas

Termopanelės – tai modernus sprendimas komercinių, visuomeninių, gyvenamųjų pastatų fasadams. Mūsų įgūdžiai bei tam pritaikytos patalpos leidžia jas efektyviai surinkti.

Termopanelės yra patrauklus sprendimas pastatų fasadams ne tik dėl savo lankstumo išorinės apdailos dizaino atžvilgiu – termopanelės taip pat paspartina fasadų montavimo procesą arba renovaciją, taip paversdamos šiuos procesus pigesniais.

Termopanelės tinka ne tik komercinių, gamybinių, visuomeninių ar net gyvenamųjų pastatų fasadams, išorinei apdailai, bet ir stogų konstrukcijų, perdangų montavimui.

Termopanelės konstrukciją sudaro kelios dalys: išorinė apdaila, oro tarpas, izoliacinė plokštė, termoizoliacija ir termoprofiliai, garo izoliacija bei vidaus apdailos plokštės.

Mūsų komanda, jos nuolat tobulinami įgūdžiai bei didelio ploto gamybinės patalpos, specialiai pritaikytos termopanelių surinkimui, leidžia efektyviai surinkti termopaneles bei išsiųsti jas į kliento pageidaujamą lokaciją. Susisiekite, jog aptartume jūsų termopanelių poreikius.

Nemokama konsultacija

Palikite mums savo užklausą ir artimiausiu metu su jumis susisieksime!

Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite klausimų ar idėjų, kuriomis norėtumėte pasidalinti, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu. Taip pat esate laukiami ir pas mus biure!

Lokacija

Trakiškio g. 9, Panevėžys, Lietuva
Raskite mus žemėlapyje

Telefonas

+370 686 95586
+370 455 02310

El. paštas

export@lankmeta.lt
info@lankmeta.lt